MGF

Forum Mińskiej Gildii Fantastyki


#31 2013-12-17 23:41:33

 Mikołaj

Wsparcie

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 192
Punktów :   

Re: Moja działalność w szkole

I jak się działalność kręci? Chętni są? Ile gier już przetestowaliście?


Sickness, disease, plague and pox, suffering and the slow, living rot. Such wondrous gifts does Nurgle seek to bestow upon the unworthy human cattle of the Imperium. We are merely the vectors by which his virulent beneficence may be spread to the undeserving masses.
- Urgloth Rotheart, Plague Champion of the Death Guard

Offline

#32 2013-12-18 13:12:36

 MudkipPl

Członek

Call me!
Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 435

Re: Moja działalność w szkole

Oprócz mnie jest jeszcze Piotrek, Gryzu, pan Jaguścik i mój kolega z klasy Jerzu. Jak dotąd były dwa spotkania, a trzecie będzie 27.12.13r. Graliśmy w Munchkina Cthulhu i zaczęliśmy przygodę w Warhammerze [podobną przygodę rozpocząłem prowadzić w ostatnio piątek dzieciakom i Łukaszowi w Przełomie].


Wyobrażasz sobie co czuje człowiek po zjedzeniu parówki z bitą śmietaną, tuńczykiem, dżemem wiśniowym i smalcem? Do tego popitego mlekiem z colą i wódką... Wyobrażasz to sobie? To teraz wyobraź sobie, że po 5 minutach pierwszej rozmowy z moim prawdziwym ja czuje się tak 99,(9)% ludzi... I jak ja mam się z tym czuć?

Offline

#33 2013-12-19 21:57:21

 Mikołaj

Wsparcie

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 192
Punktów :   

Re: Moja działalność w szkole

Może spróbujcie czegoś mniej "klimatycznego"? Fajne, szybkie i z prostymi zasadami... Sabotażysta, Pędzące żółwie, Carcassonne, Prawo Dżungli - myślę, że tego typu gry powinny przyciągnąć większą liczbę uczestników (jak tu się nie chwalić w klasie, że mój żółw był najszybszy ). A później to się ich jakoś "wkręci" w "Młotka"


Sickness, disease, plague and pox, suffering and the slow, living rot. Such wondrous gifts does Nurgle seek to bestow upon the unworthy human cattle of the Imperium. We are merely the vectors by which his virulent beneficence may be spread to the undeserving masses.
- Urgloth Rotheart, Plague Champion of the Death Guard

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-pop.pun.pl www.pa-forum.pun.pl www.fcbielany.pun.pl www.technologia.pun.pl www.coshotel.pun.pl