MGF

Forum Mińskiej Gildii Fantastyki


#16 2014-01-15 23:11:36

 Ciasteczkowy

Członek Komisji

Skąd: Stary Świat
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 990
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Yo!
Znajomy się odezwał bo chcą z kumplami zrobić drafta w Mińsku i szukają chętnych. Jesteście chętni? ;p


http://www.nodiatis.com/pub/11.jpg

Offline

#17 2014-01-25 13:54:57

 Ogmios

Przechodzień

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 1150
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Ciasteczkowy napisał:

Yo!
Znajomy się odezwał bo chcą z kumplami zrobić drafta w Mińsku i szukają chętnych. Jesteście chętni? ;p

A jakieś dalsze informacje? Jak by to miało wyglądać? Zasady, gdzie, pewnie wpisowe będzie - ile, co wygramy ile osób... Linki jakieś? Wstępnie nawet mógłbym udostępnić talie innym, zależy od zasad...

Offline

#18 2014-01-27 11:42:34

 Ciasteczkowy

Członek Komisji

Skąd: Stary Świat
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 990
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Cytuję: "Wszystko jest do dogadania, ale najpopularniejszy jest rare stary czy po zakończeniu wszyscy dają raty i karty foil , i po kolei od pierwszego do ostatniego każdy bierze jedną kartę, a potem kolejna idzie od nowa, ale jak mówiłem wszystko można ustalić"

"Mój kolega zaproponował żeby na razie zagrać na repakach, żeby wszyscy obczaili o co chodzi a innym razem zagramy na boosterach"

Nie wiem, ustalcie czy wam się to opłaca, bo mi akurat mało to mówi


http://www.nodiatis.com/pub/11.jpg

Offline

#19 2014-01-27 17:16:53

kepok

Gość

Re: Magic The Gathering

Cześć, to ja jestem tym kolegą. Ogólnie to jak wszyscy Albert wspominał wszystko jest do ustalenie. a Rare draft polega na tym że na koniec turnieju wszyscy dają rary do jednej grupy i po kolejny od pierwszego do ostatniego miejsca biorą w tej kolejności po jednej kartcie a potem, znów aż sie karty skończa. A mój kolega zaproponował żeby pierwszy raz zagrać na repakach żeby wszyscy obczaili co i jak. My mamy spoko kart i z nich przygotujemy repaki. Jak bedziecie chcieli innym razem na boosterach to ustawimy sie na boostery. W takim wypadku boostery mozna po 11zl kupic czaem taniej, każdy musi mieć 3 . Ale najlepiej jak będziemy wiedzieć ile bedzie osób to sie kupi boosterboxa i może wyjdzie troche taniej. Ogólnie nas jest 3, jest jeszcze jedna ekipa początkująca i też sa zainteresowani. Jak macie jakieś pytania to piszcie. Pozdrawiam

#20 2014-01-27 17:19:53

kepok

Gość

Re: Magic The Gathering

a jak coś to polecam takie turnieje jak  Prerelease bardzo dobre dla początkujacych , odbywają sie na poczatek kazdego dodatku. tu jest link do sklepu w kórym my zwykle gramy http://www.mtgnews.pl/forum/viewtopic.p … 3&t=60977.

#21 2014-01-27 17:22:45

kepok

Gość

Re: Magic The Gathering

a jeszcze coś podobno ma powstać sklep z planszowkami i itp chyba głownie bitewniaki. Ogólnie to z tego co wiem z checią znajdzie się miejsce na grających w karty.

#22 2014-02-04 16:12:18

 PEPER

Członek Zarządu

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-02-26
Posty: 1134
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Znalazłem upgrade do starego magica Shandalara z 1997. Mianowice nazywa się on manalink 3.0 nie jest tak rozbudowany jak forge(pod względem ilości kart) ale całkiem przyjemnie się w niego pyka.

http://pierre.gonnetan.free.fr/


https://6inchmove.files.wordpress.com/2010/03/chaos_space_marines_motivator_by_566chris.jpg

Offline

#23 2014-02-05 10:22:03

 Mikołaj

Wsparcie

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 192
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

kepok napisał:

a jeszcze coś podobno ma powstać sklep z planszowkami i itp chyba głownie bitewniaki. Ogólnie to z tego co wiem z checią znajdzie się miejsce na grających w karty.

Sklep już się otworzył i miejsce dla graczy też się znajdzie - tylko cieplej się musi zrobić...


Sickness, disease, plague and pox, suffering and the slow, living rot. Such wondrous gifts does Nurgle seek to bestow upon the unworthy human cattle of the Imperium. We are merely the vectors by which his virulent beneficence may be spread to the undeserving masses.
- Urgloth Rotheart, Plague Champion of the Death Guard

Offline

#24 2014-03-30 15:10:31

 MudkipPl

Członek

Call me!
Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 435

Re: Magic The Gathering

Mikołaju czy u ciebie w sklepie można dostać Demo Decki do MtG? Jeżeli nie- czy ktoś wie gdzie w okolicy można takowe zdobyć?


Wyobrażasz sobie co czuje człowiek po zjedzeniu parówki z bitą śmietaną, tuńczykiem, dżemem wiśniowym i smalcem? Do tego popitego mlekiem z colą i wódką... Wyobrażasz to sobie? To teraz wyobraź sobie, że po 5 minutach pierwszej rozmowy z moim prawdziwym ja czuje się tak 99,(9)% ludzi... I jak ja mam się z tym czuć?

Offline

#25 2014-03-31 23:32:58

 Mikołaj

Wsparcie

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 192
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

MudkipPl napisał:

Mikołaju czy u ciebie w sklepie można dostać Demo Decki do MtG? Jeżeli nie- czy ktoś wie gdzie w okolicy można takowe zdobyć?

Jeszcze nie. A na kiedy mają być?


Sickness, disease, plague and pox, suffering and the slow, living rot. Such wondrous gifts does Nurgle seek to bestow upon the unworthy human cattle of the Imperium. We are merely the vectors by which his virulent beneficence may be spread to the undeserving masses.
- Urgloth Rotheart, Plague Champion of the Death Guard

Offline

#26 2014-04-01 07:37:55

 MudkipPl

Członek

Call me!
Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 435

Re: Magic The Gathering

Jeżeli masz możliwość to zamówiłbym 2 paczki [w tym najlepiej czarną] na najbliższy czas.
Pytam, bo doszły mnie od znajomego słuchy, że w Polsce właśnie powtórzono emisję tychże zestawów.


Wyobrażasz sobie co czuje człowiek po zjedzeniu parówki z bitą śmietaną, tuńczykiem, dżemem wiśniowym i smalcem? Do tego popitego mlekiem z colą i wódką... Wyobrażasz to sobie? To teraz wyobraź sobie, że po 5 minutach pierwszej rozmowy z moim prawdziwym ja czuje się tak 99,(9)% ludzi... I jak ja mam się z tym czuć?

Offline

#27 2014-04-01 19:35:48

 Ogmios

Przechodzień

Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 1150
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Dobra, z darów zmontowałem niezłą niebieską (do bicia w locie i siorbania, trochę discardu) i czerwoną (cyklopia do tratowania, z czarami wzmacniającymi), aczkolwiek chyba słabsze niż biała. Mogę jeszcze złożyć jedną słabszą niebieską bo starczy kart. Jak są chętni to zgłaszać się (przekazanie w sobotę w hufcu pewnie - trzeba będzie jeszcze artefakty rozdzielić; jak rozumiem Patryk bierzesz białą, Mud robi sobie czarną, a Łosiu/Batman zieloną?). Czy ktoś wie czy były islandy dołączone, bo nie mam w przekazanych? Dobrze byłoby intensywnie przetestować talie i ewentualnie dosiorbać tzw sidedeck tj kilkanaście kart do wymiany "na okoliczność" np.gry przeciw czarnej itp...

Offline

#28 2014-04-01 19:42:45

 MudkipPl

Członek

Call me!
Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 435

Re: Magic The Gathering

Z tego co kojarzę to karty z których nie zrobi się talii powinniśmy tamtemu gościowi oddać. Ja i Gustaw już złożyliśmy talie [moja jest z lekka niestandardowa- 59 kart w tym 17 swampów]. Landy niebieskie były w tych co wam zostawiliśmy w sobotę.


Wyobrażasz sobie co czuje człowiek po zjedzeniu parówki z bitą śmietaną, tuńczykiem, dżemem wiśniowym i smalcem? Do tego popitego mlekiem z colą i wódką... Wyobrażasz to sobie? To teraz wyobraź sobie, że po 5 minutach pierwszej rozmowy z moim prawdziwym ja czuje się tak 99,(9)% ludzi... I jak ja mam się z tym czuć?

Offline

#29 2014-04-01 19:51:36

 Jędrek

Członek

Skąd: Mmz
Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 432
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Łukasz jak rozdajesz to bym jedną poprosił


http://www.nodiatis.com/pub/13.jpg

Offline

#30 2014-04-22 15:20:41

 Knykieć

Członek

Call me!
Skąd: Targówka
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 608
Punktów :   

Re: Magic The Gathering

Link do wszystkich gier typu forge. Po naciśnięciu na nazwę trzeba trochę pogmerać po forum do linku, ale nie jest to filozofią jak ktoś zna angielski
http://www.slightlymagic.net/forum/viewforum.php?f=21


http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/117/619/eb2.gif

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fcbielany.pun.pl www.pa-forum.pun.pl www.pokemononlinee.pun.pl www.coshotel.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl